kategorie výrobci
výrobci
počítadlo přístupů
online: 0
dnes: 108
celkem: 3099873
Hodnocení obchodu na Zboží.cz

Vyplétací servis a předváděcí středisko vyplétacích strojů

Předváděcí středisko tenisových vyplétacích strojů.

Zde si můžete požadovaný stroj prohlédnout a vyzkoušet.

Aktuální stroje skladem: zde

 

Vyplétací servis

Pracovní doba:

Pondělí - Pátek 10.00-12.00  13.30 - 17.00

TENIS

Ceny prací:
vypletení: 150 Kč

expres vypletení (do 24 hodin): 170 Kč

Výplety dle aktuální nabídky.

BADMINTON

Ceny prací:
vypletení: 200 Kč

expres vypletení (do 24 hodin): 250 Kč

Používané výplety na badminton:

Yonex BG 65.........................120 Kč
Yonex BG 65ti.......................120 Kč
Yonex BG 66 Ultimax.............120 Kč
Yonex BG 80.........................130 Kč
Yonex BG 80 Power...............130 Kč
Yonex Nanogy 95...................130 Kč
Yonex Nanogy 98...................130 Kč
Yonex Nanogy 99...................130 Kč
 

SQUASH

Ceny práce:
vypletení: 200 Kč

expres vypletení (do 24 hodin): 250 Kč

 

Termín dodání:

do 3 pracovních dnů - prosím kontaktujte nás : 775 777 972

Výběr tenisového výpletu

Tenisový výplet je důležitou součástí rakety a podstatně ovlivňuje celkový hrací dojem a kvalitu hry. Dobrá volba výpletu vyzdvihuje vlastnosti rámu a možnosti hráče. K tomu, aby výplet dobře hrál, musí být z dobrého materiálu, mít dobrou konstrukci a průměr. Nejkvalitnějšími výplety jsou výplety přírodní, které jsou vyráběny z hovězích střev. Je to nejstarší a stále nejlepší tenisová technologie.

Výpletové materiály:

  • nylon: syntetické struny
  • přírodní střívko: jednoznačně nejlepší, ale nákladné
  • polyester: velmi odolná struna, nehodí se pro začátečníky a rekreační hráče
  • kevlar: nejvíce odolný materiál, vůbec se nehodí pro začátečníky, je velmi tuhý, takže je často kombinován s nylonem (kevlarové hybridy)

Průměr výpletu:
Výplety se vyrábí v průměru od 1 mm do 1,5 mm. Nejpoužívanější u hráčů je rozmezí 1,20 – 1,35 mm. Platí zde čím větší průměr, tím větší výdrž a menší pružnost výpletu a naopak.

Vypnutí strun:
Obecně platí, že měkčí výplet umožňuje zesílení, tvrdší výplet kontrolu míče. I když už hráč nepotřebuje tolik zesílení, ale více se orientuje na kontrolu, tím, že zvolí tvrdší výplet, se ke kontrole nedostane. Začátečníkům tedy měkčí výplet, zkušeným hráčům tvrdší výplet.
Každá raketa má doporučené pnutí. Pokud nemá hráč specifické přání, měl by si nechat vypnout výplet na prostřední hodnotu tohoto doporučovaného pnutí.

Typy výpletů:

  • pro sílu: jakmile míč udeří do strun, ty absorbují jeho energii, razantní struna je schopná absorbovat energii dopadajícího míče a maximum této energie vrátit míči nazpět
  • pro kontrolu: někdy mají hráči k dispozici dostatek vlastní energie, potřebují však lépe kontrolovat míč, tyto struny poskytují zvýšenou kontrolu míče za účelem jeho přesného umísťování s maximálním citem
  • trvanlivé: hlavní příčinou praskání strun je tření, jak se struny o sebe třou při pohybu vpřed a vzad, mohou se naříznout, když se zářezy příliš prohloubí, struna praskne
  • pro ochranu paže: při úderech míče do rakety vznikají vibrace, které mohou způsobit tenisový loket, mimořádně měkké struny optimálně tlumí vibrace způsobené dopadem míče, což zaručuje pohodlí
  • pro lepší rotaci
  • pro větší komfort


Pokud jsi chcete více užívat tenisu a zlepšit celkový dojem ze hry, pak nepodceňujte výběr vhodného výpletu. Vybírejte podle svého stylu hry a tenis bude jedním velkým potěšením.

 

X

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).