kategorie výrobci
výrobci
počítadlo přístupů
online: 0
dnes: 58
celkem: 3412314
Sleva při registraci

Pokud se zaregistrujete získáváte automaticky slevu na zboží,které není v akci slevu 2%.

 

Doprava zdarma

Při nákupu zboží nad 3.000 Kč doprava zdarma !

Doprava zdarma se netýká zásilek přesahující váhu zásilky 20 kg,nebo 2 a více balíků !!

Doprava zdarma se netýká produktů,které jsou v akci !!

Doprava zdarma se netýká u registrovaných zákazníků !!

 

Hodnocení obchodu na Zboží.cz

ZÁSADY OCHRANY OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Prohlášení o ochraně osobních údajů (dále jen prohlášení):

Prodávajícím se pro účely tohoto prohlášení rozumí osoba :Černý Vlastislav se sídlem Rudníkovská 186,19012 Praha 9 ,IČO:11250232, která je zapsána na živnostenském odboru,městská část Praha 14 ,Č.j.:ŽO/05/004332/JC ,ev.č.:310012-2911 a touto osobou provozovaný internetový obchod: www.whitesport.cz.

Kupujícím se pro účely tohoto prohlášení rozumí zákazník internetového obchodu www.whitesport.cz

Nákupy na www.whitesport.cz se neobejdou bez sdílení některých osobních dat. I my jsme zákazníci a ani nám není jedno, jak je s našimi osobními údaji nakládáno, a proto ochraně Vašich osobních údajů věnujeme maximální pozornost:

1. Prodávající tímto prohlašuje, že při nakládání s osobními údaji kupujícího bude postupovat v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., tj. v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů.

2. Zdrojem osobních údajů je kupující. Osobní údaje o kupujícím jsou s jeho prokazatelným souhlasem shromažďovány a zpracovávány prodávajícím prostřednictvím zabezpečené elektronické databáze a to výhradně za účelem:

* plnění smlouvy uzavřené mezi prodávajícím a kupujícím
* nabízení obchodu nebo služeb subjektům údajů

Rozsah spravovaných údajů zcela odpovídá registračnímu formuláři a nejsou zde spravovány žádné citlivé údaje.

3. Osobní údaje kupujícího se prodávající zavazuje chránit. Tyto údaje nebudou prodávajícím poskytnuty žádné třetí osobě s výjimkou těch případů, kdy je poskytnutí údajů (např. adresa a telefon) nezbytnou podmínkou úspěšného doručení zboží kupujícímu (externí přepravní společnosti).

4. Vyplněním registračního formuláře a jeho odesláním, resp. vyplněním osobních údajů v rámci internetového obchodu www.whitesport.cz, dává kupující prodávajícímu souhlas k shromažďování a zpracovávání osobních údajů o kupujícím na dobu neurčitou. Kupující má právo na vymazání nebo změnu ve struktuře osobních údajů, a to kdykoliv o to písemně požádá na obchod@whitesport.cz.

Prodávající vždy postupuje v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. Veškeré údaje, které jste nám předali např. při registraci nebo telefonickém objednání zboží, jsou archivovány tak, aby nemohlo dojít k jejich zneužití a jsou používány jen k takovým účelům, ke kterým jste nám dali svůj souhlas.

X

Tato cookies nám pomáhají sledovat návštěvnost na našem e-shopu a odstraňovat případné chyby, které se při procházení webu naleznou.

Souhlasím